DIDMENINĖ PREKYBA NAFTOS PRODUKTAIS

 

Dyzelinas

  Dyzelinas - šiuo metu populiariausia degalų rūšis ir nuolat auga jo vartojimas. Prekiaujam dyzelinu, kuris visiškai ES reikalavimus, parduodamas dyzelinas turi ne daugiau kaip 10 ppm  (10 mg/kg) sieros junginių. Dyzelinas maišomas su biokomponentais, naudojant tik iš rapsų sėklų pagamintą RRME (riebiųjų rūgščių metilo esterį).Lietuvoje dėl didelių temperatūros skirtumų žiemą ir vasarą yra keičiama dyzelino sudėtis.

 

Dyzelinas skirtas žemės ūkiui (žymėtas)

  Prekiaujame dyzelinu, skirtu žemės ūkiui. Šis dyzelinas nuo įprastinio automobilinio kuro skiriasi jog yra dažomas žaliai. Dyzelino skirto žemės ūkiui žymėjimo tvarką reglamentuoja LR norminiai aktai.

 

Dyzelinas skirtas šildymui (žymėtas)

  Prekiaujame dyzelinu, kuris yra skirtas šildymui. Šis dyzelinas nuo įprastinio automobilinio skiriasi jog yra dažomas raudonai. Dyzelino (krosnių kuro) žymėjimo tvarką reglamentuoja LR norminiai aktai.

 

Benzinas A – 95

  Lietuvoje prekiaujame 95 markės automobiliniu bešviniu benzinu (su ne daugiau 10 ppm). Griežtėjant rinkos reikalavimams  vis aktualesnė darosi gaminamų naftos produktų kokybė. Naujieji ekologiškesni 95 markės degalai visiškai atitinka Europos Sąjungos ekologijos ir kokybės standartus.  Šių degalų sudėtyje nėra tiek aplinkai, tiek ir žmogaus organizmui kenksmingų sieros elementų bei priemaišų.

 

Išsamesnės informacijos teiraukitės telefonu 865628404