Vykdome didmeninę ir mažmeninę prekybą aukščiausios kokybės 6mm - 8mm medžio pjuvenų granulėmis, fasuotomis maišeliais po 15kg (990 kg ant padėklo) ir didmaišiais.

Granulės gaminamos iš medienos, kuri susmulkinama, išdžiovinama ir suformuojama į 6 arba 8 mm. diametro cilindriukus. Gaminant medžio granules, nenaudojama jokių cheminių priedų, klijų ar kitų priemaišų. Medienos kuro granulės – tai ekonomiškas, ekologiškas, tausojantis aplinką kuras. Specialistų apskaičiavimais medžio pjuvenų granulės labai lengvai uždegamos, degdamos palieka labai mažai dervų bei pelenų ir yra bent du kartus kaloringesnės nei malkos. Dėl mažo sieros kiekio naudojant medienos pjuvenų granules rečiau reikės valyti kaminą, katilą, krosnį ar židinį.

PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE!!!
Tel. 863662665

 


 

    

Durpių briketai yra plačiai pasaulyje naudojama kieto kuro rūšis. Šį populiarumą lemia keletas faktorių:

Ilgas degimo laikas,

Patogus sandėliavimas, 

Ekologiškumas.

Jei darbe praleidžiate visą dieną, ir malkomis kūrenama krosnis užgęsta, verta išbandyti durpių briketus. Jie dega gerokai ilgiau nei malkos, tad vakare sugrįšite į šiltus ir jaukius namus. Be to, durpės dega tolygiai, tad namuose ne taip juntamas temperatūros svyravimas.

Durpių briketai patiks besirūpinantiems ekologija. Briketų pelenai yra puiki trąša. Taip už tą pačią kainą ne tik gyvensite šiltuose namuose, bet ir vasarą daržovės užaugins gausesnį derlių. 

Mes vykdome didmeninę ir mažmeninę prekybą kokybiškais durpių briketais.

PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE!!!
Tel. 863662665

 


 

    

Parduodame aukščiausios kokybės (be jokių rišamųjų medžiagų) kvadratinės ar stačiakampio formos medžio pjuvenų briketus. Tai ekologiškas ir švarus kietas kuras, kuris mažiau teršia aplinką, nei kitos kuro rūšys.

Gamybos proceso metu medžio pjuvenos gerai išdžiovinamos, vėliau, suspaudžiamos dideliu slėgiu. Jokios papildomos rišamosios medžiagos nėra naudojamos. Tinka visiems kieto kuro katilams ir židiniams.


PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE!!!
Tel. 863662665

 


 

    

Praleiskite žiemą šiltuose ir jaukiuose namuose!!! Įsigykite aukštos kokybės VULKAN PREMIUM anglių. Šios akmens anglys supilstytos po 25 kg į maišus, todėl patogu sandėliuoti, nešti ir naudoti.


PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE!!!
Tel. 865628404