Trinkelės – tai tvirta, ilgaamžė paviršiaus danga, kuri naudojama takams, aikštelėms, įvažiavimams, gatvėms, šaligatviams, laiptams, gyvenamųjų namų kiemams ir sodams, transporto stovėjimo aikštelėms, statinių pasieniams grįsti. Grindinio trinkelės gali būti gaminamos iš įvairių medžiagų: molio, betono, akmens, granito, klinkerio, ir kt.

  Betoninės grindinio trinkelės – dažniausiai pasirenkamos būtent jos, nes yra tvirtos, ilgaamžės, labai lėtai dėvisi – tai ilgalaikė ir labai praktiška investicija. Taip pat nuo šių trinkelių lengviau nusivalo purvas, nešvarumai ar kitokios dėmės. Tarpeliai tarp betoninių grindinio trinkelių lengvai užpildomi, o visas paviršius išlyginamas. Betoninių trinkelių pasirinkimas tai ne tik praktiškas, bet ir pigesnis pasirinkimas lyginant su klinkerio grindinio trinkelėmis.

  Tačiau norintiems padaryti savo kiemą jaukesniu ir išskirtinesniu, mes siūlome pasirinkti klinkerio trinkeles. Tai yra degto molio trinkelės, gaminamos Vakarų Europoje. Šių trinkelių danga bus brangesnė už spalvoto betono trinkelių dangą, tačiau jos kokybė ir ilgaamžiškumas tai atsveria. Kitas trinkelių pranašumas – itin didelis ne tik atspalvių, bet ir matmenų pasirinkimas. Klojant trinkeles galima pasirinkti daugybę įmanomų raštų. Tai eksterjero kūrėjams bei statybų meistrams suteikia neribotas takelių, šaligatvių, važiuojamųjų kelio dalių, aikščių, laiptelių bei terasų planavimo galimybes.