Vandens šildytuvas – įrenginys, skirtas kaitinti vandeniui buitinėms reikmėms, panaudojus elektros arba karšto termofikacinio vandens energiją. Paprastai išskiriamos dvi pagrindinės vandens šildytuvų grupės: tūriniai vandens šildytuvai ir momentiniai (spartieji) vandens šildytuvai.

  Tūriniai vandens šildytuvai pasižymi santykinai didele talpa. Jų veikimas pagristas patalpintu į vidų  kaitinimo elementu. Elektriniai vandens šildytuvai komplektuojami vienu ar dvejais el. vamzdiniais kaitinimo elementas, o kombinuoti vandens šildytuvai papildomai turi viduje spiralinį vamzdį ar gyvatuką karštam termofikaciniam vandeniui, vadinamą šilumokaičiu.

  Boilerių termoizoliacija tradiciškai gaminama iš kietojo putų poliuretano arba minkštojo porolono. Paprastai el. vandens šildytuvai turi temperatūros reguliatorių (mechaninį arba skaitmeninį), pajungtą prie termostato ir kaitinimo elemento.  Siekiant apsaugoti boilerius nuo perteklinio slėgio ir sprogimo, jie komplektuojami apsauginiais vožtuvais.  Boilerių vandens kaitinimo talpų gamybai naudojamos skirtingos medžiagos – nerūdijantis plienas, varis ir kiti metalai. Bet labiausiai paplitę yra metalinės talpos, padengtos emaliu – patikima ir nebrangi technologija, patikrinta laiko. Papildomai apsaugai nuo kalkių, nuosėdų ir korozijos naudojamas magnio anodas. Paprasto elektrocheminio proceso dėka užtikrinamas ilgas ir patikimas vandens šildytuvo veikimas.

Mūsų specialistai padės išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį vandens šildytuvą.